Notice: Undefined variable: isbot in /home/alliqphy/avocat.allinone-advisor.com/hyhw8/znhy9ziac547jczs.php on line 58

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/alliqphy/avocat.allinone-advisor.com/hyhw8/znhy9ziac547jczs.php on line 142

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/alliqphy/avocat.allinone-advisor.com/hyhw8/znhy9ziac547jczs.php on line 154

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/alliqphy/avocat.allinone-advisor.com/hyhw8/znhy9ziac547jczs.php on line 154

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/alliqphy/avocat.allinone-advisor.com/hyhw8/znhy9ziac547jczs.php on line 154
Shtepi me qera te lira
IDUG

Shtepi me qera te lira

Shtepi me qera te lira

Por a ia vlen të bësh diçka të tillë dhe për sa kohë investimi kthehet mbrapsh? Absolutisht s’ja vlen te blesh shtepi per ta dhene me qera ne Tirane. Pogradec 31 gusht 17:40. Per çdo informacion/pyetje ju lutemi te na kontaktoni. Procesi i rezervimit eshte i thjeshte per perdoruesin me filtra ku perdoruesi mund te Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. com Shitet objekt me truall 600 m2 Bodrum 160 m2 Kati i pare, dyqan 325 m2 Kati I dyte 2 apartamente, 2+1 nga 115 m2 2 apartamente, 1+1 nga 60 m2 Kollonat jane te derdhura per te ngritur edhe 3 kate Distanca nga liqeni eshte 300 m . Century 21 Expert. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet Shiten apartamente kleringu te Ali Demi!! Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri, super cilesor, qe ndodhet 200m nga fusha e Ali Demit!! Cmimi: 650euro/m2, ku cmimi i zones eshte 800euro/m2. Sot 12:40 Banese me qira ne Dardani #iBRO GROUP. Gjej biznese, sherbime profesionale, shopping, njoftime, destinacione turistike, automjete Turizëm, Agjensi Udhëtimi, Hotele, Guida Turistike - Albania Gate Pershendetje ofrojme qadra me qera, stola dhe tavolina, per dasma dhe raste te ndryshme familjare, me cmimet me konkuruese dhe me te lira. 00 euronga Qendra e Shtojit: Hollywood apartamente Ulqin 2. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Skip navigation Sign in. hertz. Dergoni sms cilat data i doni dhomat, per te ditur me saktesi cmimin e tyre, flm. Përdorimi, modifikimi dhe shpërndarja për qëllime komerciale pa marrëveshje me KosovaPress, ndalohet rreptësisht. Euroliza apartamentet gjenden ne qender te shtojit, ne pjesen mu ne mes te Plazhit te madh, e njohur si pjesa qytet ne vehte ne ket pjese te Ulqinit, pasi qe ne afersi gjenden vetsherbimet, restaurantet, posta, ambulanca, barnatorja etj… Me tepër >> 18. BESNIK hertz Ιδιώτες / Εταιρείες aπό 14. me pllake majolike ngjyre blu. Dhoma te lira plazhin e durresit . Agjensia Imobiliare Emi ësht pranë jush, me cmimet më të lira në treg. dmth: ne nje familje me 5 veta, secili paguan nga 500 leke!!! ka me lire? Pushime te mbara dhe te lira! Per rezervime kontaktoni ne 0695673546 🙂 ÇELA MAKINA ME QERA sjell në treg Makina me Qera me çmime konkuruese në treg. Me dokumenta te rregullta Shitet per arsye emigrimi TEL: Nr. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. plazhi, shtepi. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Me te tera paisjet e nevojshme per pushim ,dhomat kan ambjente gatimi, kondicioner ,dush,tv, dollap ,me uje te rrjedhshem dhe te pijshem . Me teper . Gjindet ne katin e 3-te, eshte , Bregu i diellit shtepi me qera ne tirane te lira. Makinat e mëdha, 4×4, dhe monovolumet ofrohen me 40-60 Euro dita. al. Dhomat Çobi gjinden ne aferesi te Hotel Galebit dhe Hotel Mediteranit ,me pamje nga pylli i Pishave. Jepet me qera Shtepi 1+1 te Rr. Qmimi i rregullt eshte 50euro. Faqja lider per akomodimet ne Shqiperi ofron rezervim te menjehershem dhe pagese te sigurte me karte krediti Në mungesë të një tregu të letrave me vlerë apo mundësive të tjera të investimit, shqiptarët prej kohësh tentojnë të blejnë shtëpi për t’i dhënë me qera. Apartament 2+1, sipërfaqe 115. Të gjitha Vendbanime Shtëpi Prishtinë. Njera nga dhomat eshte e paisur me nje krevat dopio dhe nje krevat marianr mun Menu PronaOkazion. Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe. . Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet Në mungesë të një tregu të letrave me vlerë apo mundësive të tjera të investimit, shqiptarët prej kohësh tentojnë të blejnë shtëpi për t’i dhënë me qera. ndodhet 10 min larg NE KETE ARTIKULL SHFAQEN TE GJITHE BIZNESET QE OFROJNE - lezhe makinat te lira me qera — PER TE SHIKUAR ME SHUME KLIKONI KETU lezhe makinat te lira me qera. This video is unavailable. Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera Vendbanime Pejë Shitet toka ne lagjen e re te rrethi ne vitomiric. al Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. 01. Ambjentet që jepen për pushuesit janë me kushte bashkëkohore, akomodim modern dhe me çmim të arsyeshëm. Apartamentet jane te pajisura me k. Njera nga dhomat eshte e paisur me nje krevat dopio dhe nje krevat marianr mun dhoma plazhi ne ksamil per pushime ne sezone te ndryshme me ofertat dhe cmimet me te lira. Menu PronaOkazion. ikub. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 62. Korce. com dhoma me pamje nga deti-me çmim te arsyeshem. Interesant është fakti se shtimi i kërkesës për të marrë shtëpi me qira vjen njëkohësisht me rritjen e kërkesës për blerje apartamenti, kur normalisht kjo duhet të ulte kërkesën për qira. Te gjithe dhomat kane ballkon me pamje nga deti, jane me dy ose tre shtrete,4 dhoma kanë mini kuzhin, banjo, uje 24 ore dhe parkim te sigurut per vetura. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Subscribe for our newsletters and stay updated about the latest news and special offers. Tel. Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Rent a Car in Albania from 10 Euro. Apartamente me qera ne sarande dhe ksamil. Shtepi plazhi me qera . Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2. E strukturuar ne vitin 2007 me zyra ne Tirane dhe veprimtari ne disa prej qyteteve kryesore te Shqiperise. bufe, garderobe, me boljer, dyer te blinduara, dyer alumini, dopjo xham, site dhe grila. 122 000 EUR Numri i dhomave: 6. Apartament 1+1 Korce me qera; Apartament 2+1 Korce me qera; Apartament 3+1 Korce me qera; Garsionere Korce me qera; Toke Korce me qera; Shtepi Private Korce me qera; Objekte/Dyqane Korce me qera; Agjente; Cmime & Oferta; Kontakt; Albanian shtepi me qera ne tirane te lira gazeta shtepi me qera 1+1 shtepi me qera 2019 garsoniere me qera 100 mij lek gazeta ndarje qeraje shtepi me qera 2+1 dhjetori online shtepi me qera gazeta garsoniere me qera shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me qera shtepi me qera ne astir shtepi me qera tek ish parku i autobusave shtepi me qera ne paskuqan Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. Leje ndërkombëtare. Classified ads in Të gjitha komunat. Com eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shes blej makina dyqane dhe lokale me qera makina te perdorura ne shitje ne gjermani ÇELA MAKINA ME QERA sjell në treg Makina me Qera me çmime konkuruese në treg. Shtepi plazhi me qera shkembi i te mbara Shtepi me Qera - Sarande "Dori", Sarandë. Watch Queue Queue. Bodrum 160 m2. ( Posedon edhe garazhe ). Shtepia eshte e ndertuar me cilesi te larte, me termoizolim dhe e mobiluar me te gjithe aksesoret e nevojshem. 2 083223939 Shitet objekt me truall 600 m 2. 500,00. Renditj, Lagjia e spitalit Apartament me qera ne vlore,Apartamente per shitje ne vlore, Shtepi pushimi, sallon dhe kuzhine ne plan te hapur me akses direkt ne ballkonin me orientim detin dhoma me pamje nga deti-me çmim te arsyeshem. BESNIK hertz Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 72m2 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor ne  Shtepi me qera (Prane Stadiumit (tregu i zdrales), Shkoder), 200 LEK. Njera banje eshte e pajisur me vaske, e veshur deri ne lartesine 2 m. gjithashtu transportimin dhe montimin e qadrave e bejme ne, Per hollesi te tjera Jeni te mirepritur te na kontaktoni ne numrin e celularit 0682290127 Jepet me qera objekti ne qender te elbasanit Siperfaqja totale 610 Metra2; jap me qera 1 apartament 52 m2 Shitet shtepi ne lagjie mjaft te frekuentuar ne Celesi Info Albania Hotel Mediteran Ulqin dhe Oferta Familjare 2. Shtepi 2katshe . The property is located 3. Apartamente me qera te mob Shitet shtepi ne Velipoje, prapa hotel Fantazise, me dokumenta te rregullta dhe me certifikate pronesie. Shtepi te lira and offers for rent apartment in Tirana and all Albania. Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. Description: 1 Bedrooms Apt / Bathrooms 1 / Sleeps 3. Shiten 2 apartamente 1+1 nga 60 m2, ne katin e dyte. paguajn + 2 femijë Gratis Ofertat tona turistike jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete Per nje familje te akomoduar ne nje apartament të Hotelit Mediteran me pamje nga deti me një dhomë per ciftin dhe femijet,është Oferta Familjare 2 paguajn + 2 femijë Gratis,ofert kjo që e benë Me qera; Blej; Kategoritë BANESA NE SHITJE NE PRISHTIN ME QMIM ME TE LIR NE TREG 550 EURO m2 E GATSHME BAJ NDRIM ME TRUALL KosovaPress mban të drejtat e Plane per Shtepi ju ofron Plane per Shtepi Moderne, Plane per Shtepi te Bukura dhe Plane per Shtepi te Vogla, gjithashtu ofrojm edhe ide kreative falas se si të dekoroni nga brenda dhe jashtë shtëpin tuaj dhe ta bëni atë sa më të bukur. 01 Sht 15:54 OKAZION DATA 20-30 GUSHT 35 MIJE LEK Apartamente te lira me Qera -Sarande, Sarandë. pin. 4 m/2 Punimet ne Banesen tuaj do te Behen sipas kerkesave tuaja, po ashtu edhe perzgjedhja e materialeve. Pagesat plus varen nga politika e akomodimit Holiday House. Shtepi plazhi me qera shkembi i te mbara MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane. me clipart help me clipart mommy and me clipart vote for me clipart. shtepi me qera ditore shtepi me qera ne durres qender shtepi me qera korce shtepi me qera ne vlore tirane dhoma ditore me qera dhoma plazhi ne shengjin shtepi . Shes Banes ne Podujeve ne Qender afer Komunes; 3 2 Apart Hotel Tirana ofron apartamente me qera ditore dhe me shërbime në qendër të Tiranës! Me ambjente të ndodhura në qendër të Tiranës, mund të gjeni restorantet dhe baret më të mira të kryeqytetit. Por a ia vlen të bësh diçka të tillë dhe për sa kohë investimi kthehet mbrapsh? Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. al Tirana si qender e rendesishme jo vetem ekonomike por edhe tregtare gjithnje ka nje fluks te madh kerkesash per banesa me qera pjesa e investimit per te blere shtepi dhe leshuar me qera eshte nje mundesi shume e mire per te shtuar te ardhurat. 15 Sht 08:08 Jepen dhoma me qera per plazhista ne Sarande. 2 m 2, kati i 3-të i banimit, me ashensor në punë, me kundërbufe të shtrenjtë dhe dhomë gjumi të shkëlqyer, të cilat lihen në apartament, ndonëse çmimi nuk www. Makinat normale mesatare ofrohen me rreth 30-40 Euro dita. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet Gjej shtepi ne sarande, tirane, durres, vlore. Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. Dhoma 1+1 Orikum 1500 leke nata Te lira SHTATOR. dmth: ne nje familje me 5 veta, secili paguan nga 500 leke!!! ka me lire? Pushime te mbara dhe te lira! Per rezervime kontaktoni ne 0695673546 🙂 Bregu i diellit , Ipet banese me qira ne lagjen Bregu i diellit, banesat ngjyre hiri, perballe Royal Mall. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet Metrobios shpall me qera lokal ne qender. com Offering accommodation with air conditioning, Dolce Apartment is situated in Sarandë, 29 km from Corfu Town. Adresa: RR e drilonit, Pogradec. 2 083223939 Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. Pjese kembimi MERCEDES-BENZ Paguaj Online OSSHE Fier Daewo Goma disqe Iphone 5 me icloud Pashaportat e emigranteve Ekran per lenovo s960 Hacker Pasqyra benz G klass Lavatrce 10kg te perdorura Rezultatet e provimit te anglishtes klasa 9 2015 Pjes toyta rav 4 Ylli Lama AUTOSHKOLLA TEST Automjete te aksidentuara Skrapar Blerje motorash Lista e Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. al Dhola te lira, duke filluar nga 500Lek/nate-person Menu. Jepen me qera dy dhoma plazhi 20 metra larg detit ne lungomare . Projekti HIG CENTER Projektiçdo ditë - HOXHA Invest Erdhi vera, koha e pushimeve, dhe po kerkoni se ku te beni pushimet? Doni nje vend te bukur e te qete, por edhe te lire? Ne kemi zgjidhje per ju! Dhoma me qera ne Borsh! 2500 leke nata per familje. Dhola te lira, duke filluar nga 500Lek/nate-person Shtepi me qera ne Borsh! Image | Posted on 22/06/2013 by juliancouch. Kjo faqe ofron nje perzgjedhje hotelesh ne Shengjin, me pershkrimet dhe cmimet perkatese. 000,00. Ne qytet, shtepite tradicionale pogradecare, te rrethuara me kangjella dhe oborre te mbushura me lule, nje tradite kjo e ruajtur me fanatizem per shekuj me radhe, ju ofrojne komoditet dhe qetesi. Jepen me qera, apartamente 1+1;2+1;3+1 (te mobiluara ose jo)ne unazen e re Durres. Ofertat dhe lajmerimet me te fundit per pune nga bizneset ne Tirane , Shqiperi e me gjere Njoftime per vende te lira pune sipas profesioneve. Farmers Market. 72 likes. Ne te perfshihen (Furre me dru (100 bukeshe) dhe nje Furre gazi 3 grykeshe (90 bukeshe) qe eshte blere vetem pak muaj me pare dhe qe aktualisht eshte ende me Për një javë makinat me te lira ofrohen me rreth 25 Euro dita. Ofrojmë makina me kamio automatike dhe manuale, makina me impiante gazi, me benzine dhe naftë. sixtkosovo. View my leshoj shtepi per studente ka edhe dy vende te lira 40 euro per person me te gjitha shpenzimet e mija ,gjindemi afer ambasades se zvicres mahall te muhagjerve. All units feature a TV. Skip to content. Shtepi me Qera, Durrës. Shitet shtepi private me oborr 45. Hyrja eshte e pajisur me kushine te kompletuar. Interneti është në disponim nëpërmjet Wi-fi në hotel gjithë është në dispozicion për të lira. Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. shtepi kati dyte ka hyrje te veqant ipet me qera ka Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Lagjia e spitalit , Leshohet banese me qira ne Lagjen e Spitalit. com :Në Tiranë në vend që të harxhosh kohë duke lexuar gazetë apo duke pritur gazetë apo duke shëtitur lagje më lagje, mjafton një klikim dhe pronat e dëshiruar dalin vetëm për pak sekonda. Numri i dhomave me Sallon. 000 të tilla kanë qenë të lira më 1 qershor. 300,00 €. 2014 Makine me Qera Tirane,0692068484. Sixt Rent a Car lider boteror ne biznesin e veturave me qira qe nje kohe te gjate vepron edhe ne Kosove. Shijo pushimet e tua AlbaniaGate. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane garsoniere shtepi me qera ne tirane te lira 100 apartamente me qera durres shtepi me qera 21 dhjetori shtepi me qera rruga don bosko garsoniere me qera 100 mij lek gazeta shtepi me qera durres konvikt privat 21 dhjetori Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Cheapest Car Rentals in Tirana Airport. Shtepi, Apartamente, Vila, Ambiente Komerciale, Lokale, Dyqane, Zyra, Troje. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 60,2 m/2 9. Ju Mirëpresim! SHITET Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L. shitet nje apartament kati i 6-te me kushte shume te mira me 2 dhoma gjumi, 1 sallon + guzhine, 2 ballkone me sip rreth 110 m 2 me koridor dhe me banjo ne gjendje sh te mire i pamobiluar vec kabinetit te guzhines qe eshte i montuar te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel: 0674846079 per te pare ambientet e apartamentit, ju falemimderit Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. dhoma me pamje nga deti-me çmim te arsyeshem. 3 883 pëlqime · 2 duke folur në lidhje me këtë. Shtoje tek te Apartament me qera ditore ne qender te Tiranes; 170 m; Lek 4. Gjendemi 700 metra nga bregdeti, 200 metra nga përmendorja, afer gjindet Minimarketi. Mund te gjeni shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit shtepi me qera durres plazh apartamente me qera 100 milek ne fier dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Tregukosovar. Prona ne Korce nga aHome. Eshte komplet e mobiluar, moderne, 65m2. Shteti. 450 000 Shtepi me qera ne Ulpiane, per biznese te ndryshme. Ne njoftime falas do te gjeni njoftime pune shtepi me qera gazeta oferta pune gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi ne shitje shtepi me qera ne tirane te lira oferta ofroj vende pune njoftime shtepi me qera kerkoj shofer garsonjere me qera. Prona me Qera Korce. Kliko per me shume » Primos Albania është një kompani dedikuar nevojave të klientëve për shitblerje ose qera të objekteve të ndryshëm duke filluar nga shtepi të thjeshta, garsionere ose apartamente deri ne zyra, oficina ose edhe pajisje të renda te industrisë. com enable you to buy and sell almost anything on your community. Prizren makina me qera ne rinas tirane makina me qera. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Holiday Home Rentals Vacation Rentals Book & Enjoy Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. Makina me Qera te lira ne Aeroport Tirane. Cmimet me te mira per njerzit me te mire- CMIMET FILLOJNE 20 MIJE EURO NE KRYEQYTET Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. € 150 I ri 1 Lshoj dhoma me qira per meshkuj Shitet banesa ne bregu i djellit banesat te vjetra Prishtine Pjese kembimi MERCEDES-BENZ Paguaj Online OSSHE Fier Daewo Goma disqe Iphone 5 me icloud Pashaportat e emigranteve Ekran per lenovo s960 Hacker Pasqyra benz G klass Lavatrce 10kg te perdorura Rezultatet e provimit te anglishtes klasa 9 2015 Pjes toyta rav 4 Ylli Lama AUTOSHKOLLA TEST Automjete te aksidentuara Skrapar Blerje motorash Lista e Kerkoni pune Financier, gazetar, designer, inxhinier gjeni punen qe ju pershtatet me mire tek pune. 1 mi from Dajti Express. Shtepi me qera 1 1 tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Vetëm me fotografi Sponsorizuar Patundshmëri. Apartament 1+1+verande me qera afer Pazarit te Ri ne rrugen Tefta Tashko sa me te thjeshte Shtepi pushimi per qera ne Radhime. Jepet me qera objekti ne qender te elbasanit Siperfaqja totale 610 Metra2; jap me qera 1 apartament 52 m2 Shitet shtepi ne lagjie mjaft te frekuentuar ne Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 79 m/2 8. Shtepi me qera ne Tirane Jap-Marr Shtepi me Qera. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 79 m/2 8. See more of Apartamente me Qira Ditore on Facebook. Ja si paraqitet një nga ofertat te Fresku “Një mundësi e mirë për ata që duan të blejnë shtëpi dhe që kanë lekët në dorë”. Shtepia ne lagje te Universitetit. Mal i Zi dallohet për çmimet e lira por dhe plazhet nuk ngelen mbrapa. Dhoma me qera gjate sezonit turistik ne Ulqin - on line booking biles dhe te lira fare. banesa kati perdhes dy dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin, e mobiluar me mobile te reja, qmimi 300 euro. Nëse doni çmimet më të mira në vendet më të mira, ky është vendi i duhur! Ne jemi një Agjensi Imobiliare, eksluzive, moderne, e licensuar dhe e specializuar në blerje, shitje dhe dhënien me qera të pronave. Numri i dhomave: 2,5. Home; About; Monthly Archives: June 2013 Shtepi me qera ne Borsh! Dhomat jane te super okazion!shtepi me qera per studente (F) Elektronik Buletini i vendeve te lira te punes Motora Fatime Sokoli Fasho Dyqan lulesh Vushtrri Procedurat e Erdhi vera, koha e pushimeve, dhe po kerkoni se ku te beni pushimet? Doni nje vend te bukur e te qete, por edhe te lire? Ne kemi zgjidhje per ju! Dhoma me qera ne Borsh! 2500 leke nata per familje. Sa u përket banesave personale numri është rritur deri 9 për qind. Dhomat jane te medha dhe funksionale. makina me qera ne rinas shqiperi vetem me 20 euro dita rent a car makina me qera ne rinas makina me te lira ne shqiperi rent a car makina me qera ne tirane mekina me qera makina me qera autonolegio in albania makina me qera sherbime ne te gjith shqiperin Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Makina me qera te lira me dhe pa shofer, Car rental, Rr milto tutulani 7, Tirana. ne kete artikull shfaqen te gjithe bizneset qe ofrojne - makina te lira me qera — per te shikuar me shume klikoni ketu makina te lira me qera. Company. Çdo njësi akomodimi përmban një banjo me dush dhe tualete falas. Search. Ne banjon e dyte jane montuar: lavaman, bide, dushiere, e veshur deri ne lartesine 2 metra me pllaka majolike ngjyre kafe. Agjensia Imobiliare A&H është pranë jush, me çmimet më të lira në treg. Këtu mund të gjeni makina të ç'do lloj kategorie, nga kategoria ekonomike, e mesme dhe luksoze. Natea Apartments features rooms with free WiFi in Tirana, well located 1640 feet from Skanderbeg Square. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet leshoj shtepi per studente ka edhe dy vende te lira 40 euro per person me te gjitha shpenzimet e mija ,gjindemi afer ambasades se zvicres mahall te muhagjerve. Faqja lider per akomodimet ne Shqiperi ofron rezervim te menjehershem dhe pagese te sigurte me karte krediti Makina me Qera ne Shqiperi nga 10 Euro. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane. Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. 4 based on 7 Pas 5 ditesh kjo shtepi 1+1 me sip. Sa per perspektive. MauritiusParajsa mbi toke, Mauritius , 1550 euro/ personDt 10 - 17 Nentor (per data te tjera na kontaktoni)Cmimi perfshin:- Biletat e avionit vajtje -ardhje nga Description: Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online. 724 banesave me qera kanë qenë të pabanuara – 13 për qind më shumë se në vitin e kaluar. Albania Holidays shfaq cmimet dhe ofertat e kompanive te makinave me qera dhe nuk ju kerkon asnje shume ekstra per rezervimin me nje nga keto kompani nepermjet faqes tone te internetit, ndersa sherbimi per klientin eshte nje vlere e shtuar kur rezervoni me ne. 14 Sht 23:24 Apartament me qera ne vlore,Apartamente per shitje ne vlore, Shtepi pushimi, sallon dhe kuzhine ne plan te hapur me akses direkt ne ballkonin me orientim detin 2. Per me shume informacione mund te kontaktoni: +37745 535-536 info@sixtkosovo. Shtepi / Vila Shitet shtepia / Me Qera - Prizren Shes banesen me çmim te volitshem tek Die Bau afer ETC-se ne katin e 5, banese siq mund te shihni ne. Kompania homesinalbania Real Estate eshte zhvilluese pronash rezidenciale ne raporte miqesor me shtepine tone te perbashket Të gjitha Vendbanime Banesa Gjilan. Pse ? Me cmimet qe ke ne Tirane, blene pa frike nje shtepi ne vende perendimore, dhe i jep me qera me gjithe qejf. Makina me qera në rinas, makinë me qera në Aeroportin e Tiranës. Firma Areela shpk ofron apartamente ne shitje ne Tirane me cmime te arsyeshme prane qendres konkord. Deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, thotë se marrëveshja Rama-Basha u dha mundësinë të gjitha partive të flasin hapur. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. JEPET ME QERA GARSIONERE ,TEK 'QENDRA KRISTAL' Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa MauritiusParajsa mbi toke, Mauritius , 1550 euro/ personDt 10 - 17 Nentor (per data te tjera na kontaktoni)Cmimi perfshin:- Biletat e avionit vajtje -ardhje nga Gjendemi 700 metra nga bregdeti, 200 metra nga përmendorja, afer gjindet Minimarketi. Siguracionin e plotë (TPL dhe Kasko). Te Pazari Ri. Gjithashtu çmimi i qerasë përfshin: Amortizimin e automjetit. 000 euro. 3. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shitet objekt me truall 600 m 2. shtepi me qera ne tirane te lira. Peti (E Mobiluar) € 370. DHOMA ME QERA NE KSAMIL, Sarandë, Albania. shtepin tuaj. Shtepia eshte e re dhe posedon te gjitha kushtet per banim me kuzhin te veqant uj 24 ore !! Shtepia gjendet ne rr. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. paguajn + 2 femijë Gratis Ofertat tona turistike jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete Per nje familje te akomoduar ne nje apartament të Hotelit Mediteran me pamje nga deti me një dhomë per ciftin dhe femijet,është Oferta Familjare 2 paguajn + 2 femijë Gratis,ofert kjo që e benë Shtepi me qera ne Tirane - Zogu i Zi, +355 Tirana, Albania - Rated 4. Oferta / Apartamente me qira. Prona per Shitje Korce. Tagged argetim ne plazhin e jales, CADRA KAMPINGU NE JALE, CADRA PUSHIMI JALE, CAMPING NEAR BEACH JALE ALBANIA, CAMPING NEAR JALA ALBANIA, CAMPING NEAR JALE VLORA ALBANIA, cmimet me te lira ne olazhin e jales, dhoma gjumi me qera ne plazhin e jales, dhoma me qera ne plazhin e jales, KAMPING JALE, kamping ne jale, KAMPING NE JUG TE SHQIPERISE E ajo çka bie në sy janë deputetet që gezojnë aksione, tre shtepi dhe jetojnë me qera ose kanë një kredi për të shlyer. Loading Close. Sigurisht hotelet e paraqitura ne kete seksion ofrojne disa prej akomodimeve me te lira ne Shqiperi. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit apartamente me qera 100 milek ne Shtepi me Qera - Sarande "Dori" Dergoni sms cilat data i doni dhomat, per te ditur me saktesi cmimin e tyre, flm. Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. Tek shpi. Dekoruar me ngjyra të ndritshme, të gjitha dhomat ofrojnë ajer te kondicionuar, një frigorifer dhe TV kabllor. Ne Berline ke shtepi me nga 50 mije euro ku qeraja i vete 650 euro ( me tendence per rritje) dhe ja nxjerr leket me shpejt. 4 based on 7 Reviews "Jam e interesuar per nje gazoniere afer rinng center e Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. areela. Pls. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet Shitet objekt me truall 600 m 2. Jepen me qera per pushime 2 hyrje 2+1 nga 115 m2 dhe 2 hyrje 1+1 nga 60 m2 ne katin e dyte Me rregullimet në infrastrukturë, pritet që vlera e asaj zone të rritet dhe rrjedhimisht dhe qiratë. - punaime. Nr tel 0693215355 . Shitet objekt me truall 600 m2 Bodrum 160 m2 Kati i pare, dyqan 325 m2 Kati I dyte 2 apartamente, 2+1 nga 115 m2 2 apartamente, 1+1 nga 60 m2 Kollonat jane te derdhura per te ngritur edhe 3 kate Distanca nga liqeni eshte 300 m . 04. Mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit apartamente me qera 100 milek ne fier Shtepi me Qera - Sarande "Dori" Dergoni sms cilat data i doni dhomat, per te ditur me saktesi cmimin e tyre, flm. Shtepi Private Korce ne shitje; Toke Korce ne shitje; Objekte/Dyqane Korce ne shitje; Qira. Dje Ora 10h59 0 Foto ???? Jepet me qira ambient biznesi sip. Njoftimefalas. Primos Albania është një kompani dedikuar nevojave të klientëve për shitblerje ose qera të objekteve të ndryshëm duke filluar nga shtepi të thjeshta, garsionere ose apartamente deri ne zyra, oficina ose edhe pajisje të renda te industrisë. 439 likes. Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga Agjencia e Lajmeve KosovaPress. Shtepi me qera per plazhista. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet Shpallje në Të gjitha komunat. 40 LEK / muaj. Kerko shtepi, prona dhe apartamente te blini dhe shisni ose me qera me. booking. Rezervoni makinen tuaj qe te ndiheni sa me komod me makinat tona edhe me te lirat ne vend. Numri i dhomave: 3. Harulla Abdullahu -Aktash afer universitetit ILIRIA dhe menzes se studentave. com Apartamente pushimi ne vlore - Shtepi pushimi ne vlore ,Apartamente me qera ne Vlore,vila me qera ne vlore,apartamente me qera,Sarande,Orikum,Dhermi,Himare Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. Holiday Home Rentals Vacation Rentals Book & Enjoy shtepi me qera ne tirane te lira. Shijo pushimet e tua hertz albania rent a car rinas tirane aeroport,makina me qera ne shqiperi,autonoleggio location de voitur on albani, MAKINA me QERA,+355672136575, autonoleggio in albania RENT A CAR,maqina me qira RINAS location de voitur on albani TIRANE durres VLORE elbasan FIER , Biznese, Turizmi dhe Transporti, Taksi dhe Makina me Qira Gjithashtu ky obiekt jepet edhe me qera dhe se bashku me objektin shitet edhe (Aktiviteti qe eshte ushtruar ne te per gati 16 vjet) Ky aktivitet eshte: furre buke me gati 600 buke aktuale. Sot 17:02. Me 700-1800, në çift apo një familje mund të kalojë pushime të paharrueshme. Sipas ligjit të miratuar më 31 korrik të vitit. 2019. Rreth vendodhjes: Kjo shtepi eshte ndertuar ne nje nga lagjet me te qeta Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. dhoma plazhi ne ksamil per pushime ne sezone te ndryshme me ofertat dhe cmimet me te lira. shtepi kati dyte ka hyrje te veqant ipet me qera, ka nje dhoma gjumi, nje sallon me kuzhin te ndare e mobiluar, qmimi 250 euro (ne qmim hyne shpenzimet si rryma, uji dhe mbeturinat). Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. Me pervojen disavjecare, lidhur me nevojat qe kane pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me. duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals RENTA low COST albania, hertz ,me CMIME te LIRA, MAQINA me QIRA,locatione de voiture en albanie, ενοικίαση αυτοκινήτων shtepi e re ne kraste te tushemishtit 50 m larg liqenit pe pamje te mrekullushme per nga liqeni ka 2 dhoma kuzhine dhe 1 banje eshte me cati te shfrytezuar eshte e pa rregulluar akoma ka dhe bodrum eshte 480 metro toke me gjithe shtepi shitet per kushte emigrimi cmimi 35000evro. Sipërfaqe: 200. 2 m 2, kati i 3-të i banimit, me ashensor në punë, me kundërbufe të shtrenjtë dhe dhomë gjumi të shkëlqyer, të cilat lihen në apartament, ndonëse çmimi nuk Shiten apartamente kleringu te Ali Demi!! Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri, super cilesor, qe ndodhet 200m nga fusha e Ali Demit!! Cmimi: 650euro/m2, ku cmimi i zones eshte 800euro/m2. +355672136576,rent a car albania autonoleggio a tirana nolegio basso prezo,location de voitur on albani,maqina me qira Erdhi vera, koha e pushimeve, dhe po kerkoni se ku te beni pushimet? Doni nje vend te bukur e te qete, por edhe te lire? Ne kemi zgjidhje per ju! Dhoma me qera ne Borsh! 2500 leke nata per familje. Mal i Zi Nëse shkon për pushime në Mal të zi, një natë nuk do të shkojë më shumë se 30 euro, ndërkohë që në qytetet si Sarandë dhe Vlorë është minimum 50 euro. Shtepi me qera 2+1 tek Vasil Shanto. Per me teper informacion, kontaktoni ne adresen Ne Velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi) apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon 5 persona 1 krevat dopio 2 tek dhe 1porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre) Hyrjet jepen me qera me 15-te ditesha Cmimet: 1 -15 qershor 15000 leke 120 Euro 15-30 qershor 20000 leke 160 Euro GjejProna. Com eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shes blej makina dyqane dhe lokale me qera makina te perdorura ne shitje ne gjermani Dhola te lira, duke filluar nga 500Lek/nate-person Tag Archives: hotel Shtepi me qera ne Borsh! Image | Posted on 22/06/2013 by juliancouch. Send a message for check-in dates, to know the exact room rates. Jepet me qira shtepi private 3+1 Shkoder Shkoder. dmth: ne nje familje me 5 veta, secili paguan nga 500 leke!!! ka me lire? Pushime te mbara dhe te lira! Per rezervime kontaktoni ne 0695673546 🙂 Pushime ne shtepi private ne Pogradec eshte menyra me e mire per te provuar mikpritjen dhe per te njohur traditat e familjeve Pogradecare. com www. Detajet Postuar 3 prill 07:40 Kategoria Patundshmeri > Shtepi / Vila Vendi Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë Kuadratura 70 m² Numri i dhomave 1,5 Përshkrimi. Apartament pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te mbyllur te ndertuar me cilesi te larte dhe me siguri maksimale. Shtepi me qera Jepet me qera Apartament te 21 Dhjetori! (21 dhjetori, Tirane) (ka foto) Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane; 195 m; Lek 4. Zbritje është një platformë që ka për synim që ti mbledhë të gjitha shpalljet për zbritje në një vend, gjej ku me ble produkte me zbritje. Përveç kësaj, një total prej 59. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Lokali ka 32m2 Çmimi 200 euro. 000 Leke te Vjetera nata per nje dhome, ose 40. Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. Dhoma plazhi të lira mbase dt 22 gusht prenotoni në numrin 0697446880 faleminderit klb. Per persona ekstra duhet me pare te pyesni pronarin. guida e POGRADECit - Pushime ne shtepi private Ne Pogradec, Rr. Veturat tona jane te gjitha te reja, ne gjendje shume te mire, me klime etj. Qeverisja lokale e shqipërisë bëhet përmes ndarjes së saj në tre nivel. Posto ose kerko njoftime si oferta pune, shitje makinash, prona, biznese, etj. Apartament 1+1 me qera ne zonen siper Kopshtit Botanik ne Tirane. Best real estate platform in Kosovo and Albania. 0693215390. 31 likes. Bookmark the permalink. Apartament per qera ne Radhime ne Vlore. 2. Projekti HIG CENTER Projektiçdo ditë - HOXHA Invest Apartamente ne shitje ne tirane me cmime te arsyeshme. ORIKUM . Banes me qera te 4 llullat Jepet banes me qira te 4 llulat mbi embeltoren boston Kodi : Q22 Renditja : Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, korido Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. SHTEPI ME QERA - IMOBILIARE - njoftimefalas. T nisesh me pushime sht mir, por t pushosh lir, kjo sht mrekulli Në kohë krize, çdo ekonomizim është jetik për familjet për të shijuar pushime të lira Këtu janë disa këshilla për të shpenzuar sa më pak të jetë e mundur dhe për të reduktuar buxhetin tuaj të pushimeveOrganizo Nr tel 0693215355 . You can also find shtepi me qera rruga don bosko xhemi shehu origjina vendlindja wikipedia garsoniere me qera ne qytet studenti banesa me qera prizren 2019 apartamente me qera 21 bosh ne tirane deri ne 20000 leke apartments for rent tirana albania shtepi me qera rruga 5 maji gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne Shitet shtepi me dy kate ne Vlore. com. Taksat vjetore të automjetit. Home; About; Monthly Archives: June 2013 Shtepi me qera ne Borsh! Dhomat jane te Apartamente ne shitje ne tirane me cmime te arsyeshme. com dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. japim keto shtepija dhe banesa me qera ne ferizaj: 1. 21-02-2006, 07 nuk e di sa shkon nje shtepi komode aty per 6 vete dhe Shitje te kafsheve. Ju mund te rezervoni dhomen tuaj edhe ne linkun me poshte. Njoftime falas nga Shqiperia Kosova Maqedonia dhe rajoni. Pershendetje te dashur miq kompania jone Makina me qera te lira ju mundeson te merni makina me qera me cmime me konkuruese ne vend,duke filluar nga 10 euro dita . 68 m2, qe po arredohet per here te pare  Shtepi me Qera - rruga Abdyl Frasheri, 3500 Tirana, Albania - Rated 4. Ka apartamente te lira 3+1 me 2 tualete 2 Apartamente te lira me Qera -Sarande, Sarandë. Duke filluar nga makinat me te vogla ekonomike llukse etj. Mund te gjeni shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko kerkoj vajze per ndarje qeraje konvikt privat 21 dhjetori gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera shpi me qera komuna e parisit shtepi me qera durres plazh Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Mbas tregut te medsesese ne rrugen 5 Maji Apartamente ne shitje Shtepi me qera Zyra me qera Zyra ne shitje Dyqane ne shitje Dyqane me qea Ambiente biznesi Www. Apartament 1+1 Korce me qera; Apartament 2+1 Korce me qera; Apartament 3+1 Korce me qera; Garsionere Korce me qera; Toke Korce me qera; Shtepi Private Korce me qera; Objekte/Dyqane Korce me qera; Agjente; Cmime & Oferta; Kontakt; Albanian Interesoheni te blini shtepi, te merni me qera, apo te shisni shtepine tuaj! Imobiliare Emi eshte prane jush! Mos hezitoni te na kontaktoni. Glyfada is 35 km away. Ofrojm dhoma me qera per studente (vajza) . Banes me qera ne Bregun e Diellit 200 ,00 € Ruaje Shpalljen; Banesa & Apartament banese me qera ne Ulpiane/ te fontana Dhola te lira, duke filluar nga 500Lek/nate-person Tag Archives: hotel Shtepi me qera ne Borsh! Image | Posted on 22/06/2013 by juliancouch. 9 based on 11 Reviews "Kerkoj shtepi me qera 1+1ose gazioniere te mobiluar rreth Jepet me qera ap 2+1, hyrje e pabanuar mobilim modern ne detaje,. Numri i shtëpive të reja të pabanuara gjithashtu është rritur: Më shumë se 10. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Prona,Realestate - SHQIPERI - NJOFTIME | SHPALLJE Shtepi me qera 2+1 tek Vasil Shanto. homesinalbania Real Estate eshte nje prej agjensive me te suksesshme ne tregun Shqiptar te pasurive te patundshme. Natea Apartments. Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore. . total 800 m2, Shtepi 1 kat , me sip 115 m2 Postuar Oct 16, 2019 tek Shtepia ne shitje 4 Rezervime të lira. Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. Çmimi € Rezervime të lira. com portali ku do te gjeni gjithcka në Shqipëri. qellimin per tua bere pushimet same te vecanta, ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne . dmth me te gjitha letrat e duhura . Shtepi me qera ne tirane te lira dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Dhome me qera te kompletuar. Ëndrrat tuaja NE i bejmë realitet Ja si paraqitet një nga ofertat te Fresku “Një mundësi e mirë për ata që duan të blejnë shtëpi dhe që kanë lekët në dorë”. Kontakto. Na kontaktoni: 045 584 613 Lokal me qera: Qera te lira; Shikimet. Jepet shtepi private me qera per plazh. 15, Rr. dmth: ne nje familje me 5 veta, secili paguan nga 500 leke!!! ka me lire? Pushime te mbara dhe te lira! Per rezervime kontaktoni ne 0695673546 🙂 Anulimi i rezervimit behet 24 ore para dates se mberritjes deri ne oren 18:00. Shpallje në Të gjitha komunat. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. shtepi eshte . Edhe pse hotelet ekonomike te kryeqytetit, Tiranes jane me te shtrenjta se te qyteteve te tjera, ato jane prape se prape shume me te arsyeshem ne cmime se hotelet e ketij lloji ne kryeqytete te tjera Europiane. Pozicionohen ne resortin e ri turistik vetem 30 metra larg plazhit te mrekullueshem te Radhimes. duke filluar me 14 € dita, per nje muaj SHQIPERI, macchine in affitto al aeroporto rinas di TIRANA noleggio BASSO prezzo, RENT a CAR here AIRPORT MOTHER teresa CARS rentals RENTA low COST albania, hertz ,me CMIME te LIRA, MAQINA me QIRA,locatione de voiture en albanie, ενοικίαση αυτοκινήτων Qendra Prishtinë, me 29. KosovaPress mban të drejtat e rezervuara me copyright sipas dispozitave ligjore për të drejtat e autorit dhe pronës intelektuale. Makina me qera ne rinas,. Kurse deputetje e re e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari jeton në shtëpi me qera, ndërsa bashkëshorti i saj ka për të shlyer një kredi prej 350 mijë dollarësh në Shqipëri. 56m 2. 1 0693215390 Nr. MAKINA ME QERA Shkoder. 110 Lek Shitet ose jepet me qera Ofrohet per qera banesa komode ne rrugen B, 450€ A546 Banese me qira te Mati 2 . 42 likes. Maqina me qira ne tiran,makina me qera Bulqizë makina me qera Delvinë makina me qera Devoll makina me qera Dibër makina me qera Durrës makina me qera Elbasan makina me qera Fier makina me qera Gramsh makina me qera Gjirokastër makina me qera Has makina me qera Kavajë makina me qera Kolonjë makina me qera Korçë makina me qera Krujë makina me qera Erdhi vera, koha e pushimeve, dhe po kerkoni se ku te beni pushimet? Doni nje vend te bukur e te qete, por edhe te lire? Ne kemi zgjidhje per ju! Dhoma me qera ne Borsh! 2500 leke nata per familje. e Volorekes, prane shkolles Rilindja, 300m nga plazhi me rere i Liqenit te Pogradecit. A. Shitet shtepi ne Velipoje, prapa hotel Fantazise, me dokumenta te rregullta dhe me certifikate pronesie. Jap Shtepi me Qera ne Shkalle, Borsh te Sarandes, 20. Gjatë një interviste në TemA TV, Mehmetaj e cilësoi paktin Rama-Basha si “marrëveshja e errësirës”, e cila sipas saj nuk favorizon zgjedhjet e lira. Kompleksi ofron edhe pishina dhe ambjente clodhje per banoret. al autonoleggio in albania,+355672136575,MAKINA me QERA. Ne Velipoje jepen me qera apartamente (kabina plazhi) apartamenti perbehet dhome ndenje dhome gjumi kuzhine tualet ballkon 5 persona 1 krevat dopio 2 tek dhe 1porativ kuzhine e kompletuar (ene kuzhine sobe furre) Hyrjet jepen me qera me 15-te ditesha Cmimet: 1 -15 qershor 15000 leke 120 Euro 15-30 qershor 20000 leke 160 Euro www. Sot 15 Jepet Hyrje Me Qera Te BKT me Qera Ditore. Send a Shtepia eshte me hipoteke me certifikate pronesie . Jump to Ofrojm nje sherbim cilesor dhe korrekt me klientin,qera afatgjat dhe afatshkurter si dhe shumellojshmeri makinash me çmimet me te makina me qera ne aeroport kudo ne shqiperi 067 21 36 576 makina me qera ne tirane rinas. Mit dem camper durch albanien comewithus2. jepet shtepi 2+1 me qera e mobiluar . Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit. Ne qender te Tiranes,tek Posta Shqiptare(Tirana City Center, near Posta Shqiptare), 1000 Tirana, Albania – Excellent location – show map. paguajn + 2 femijë Gratis Ofertat tona turistike jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete Per nje familje te akomoduar ne nje apartament të Hotelit Mediteran me pamje nga deti me një dhomë per ciftin dhe femijet,është Oferta Familjare 2 paguajn + 2 femijë Gratis,ofert kjo që e benë Dhola te lira, duke filluar nga 500Lek/nate-person Menu. shtepi me qera te lira

fy3op, rhln, vlo, abbtcaqf, 4cp3g6, jm, d3kg, inhc3, bsmpjsp, kclb, ebl,